Regulamin Salonu

Informacje ogólne Salonu Piękności dla Psów Psilandia

Wszystkie poniższe punkty mają na celu skrócenie pobytu Państwa pieska w naszym salonie, mniej stresu dla obu stron, łatwiejszą pracę groomera a co się z tym wszystkim wiąże mniejszy koszt wizyty.

 

§ 1
Umawianie wizyt

1. Termin wizyty można ustalić:
– telefonicznie pod numerem: 888 811 695
– za pomocą Facebooka www.facebook.com/psilandiasalon
– za pomocą Instagrama @psilandiasalon

2. W razie z rezygnacji z wizyty prosimy o powiadomienie nas o tym telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms najlepiej z kilkugodzinnym wyprzedzeniem -to pozwoli nam na nowo zorganizować dzień.

3. W trakcie umawiania wizyty prosimy o poinformowanie salonu o ewentualnych chorobach pieska, agresywności oraz o stanie szaty.

4. Ceny usług dostosowywane są indywidualnie, po obejrzeniu pieska oraz ocenie jakiego nakładu pracy wymaga jego włos. Telefonicznie podajemy jedynie orientacyjny koszt, który może ulec zmianie.

5. Klienci, którzy po raz pierwszy odwiedzają Salon, proszeni są o okazanie potwierdzenia aktualnego szczepienia pieska przeciw wściekliźnie.

6. Pieski w podeszłym wieku, z wadą serca lub epilepsją przyjmowane będą na odpowiedzialność właściciela (nie ponosimy odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia w wyniku zatajenia przez właściciela istnienia choroby. ).

7. Pieski posiadające zaraźliwe choroby nie będą obsługiwane w Salonie.

 

§ 2
Przygotowanie do wizyty

1. Zalecane jest nie karmienie pieska przed przyjściem do salonu. Potrzeby fizjologiczne skutecznie przeszkadzają w cierpliwym staniu na stole groomerskim. W razie pragnienia piesek może u nas liczyć na świeżą wodę, a jego cierpliwość zostanie nagrodzona smakołykami.

2. Piesek zmęczony to piesek grzeczny, więc w miarę możliwości i czasu prosimy przed pielęgnacją wyprowadzić pupila na spacer. Dla piesków energicznych przyda się dłuższy spacer, tak by pies mógł wybawić się do woli, a dzięki temu spokojniej odbyć spotkanie z groomerem.

3. Powierzając pieska groomerowi, prosimy przekazać informacje o stanie jego zdrowia (alergie, choroby skórne, choroby narządów ruchu, zaburzenia neurologiczne), stanie jego sierści, ewentualnych alergiach na środki chemiczne i smakołyki. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia w wyniku zatajenia przez właściciela istnienia choroby.

 

§ 3
Wizyta w salonie

1. Orientacyjny czas zabiegów podany jest zawsze podawany przez groomera przed wizytą. W przypadku niepełnej informacji o stanie sierści pieska, zmiany stylizacji, zastrzegamy prawo do wydłużenia czasu wizyty i zmiany ceny.

2. Właściciel może zostać przy pielęgnacji, nie jest to jednak wskazane, ponieważ piesek się dekoncentruje i kręci, co wydłuża czas zabiegu i zwiększa ryzyko skaleczenia. Jeśli groomer nie poprosi właściciela o pomoc, oznacza to, że nie jest ona konieczna. Zastrzegamy sobie prawo do wyproszenia właściciela z salonu, jeśli jego obecność za bardzo dekoncentruje pieska.

3. W salonie nie używamy żadnych środków uspokajających, prosimy również o niepodawanie samodzielnie psiakowi takich środków przed zabiegiem. Jeśli środki zostały podane przez weterynarza z jego zalecenia obowiązkiem właściciela pieska jest poinformowanie o tym groomera przed zabiegiem.

4. Pieskom agresywnym zostaje założony kaganiec. W przypadku, gdy piesek nadal nie pozwala się opanować, mamy prawo odmówić dalszego wykonywania usługi.

5. W salonie wykonujemy usługi jedynie z kąpielą. Stosujemy sprawdzone kosmetyki renomowanych firm dobrane do szaty pieska.

6. W przypadku przyniesienia do salonu przez pieska pcheł, do ostatecznej kwoty doliczamy 20 zł. Aby tego uniknąć, należy regularnie sprawdzać skórę pieska i w razie potrzeby przed wizytą odpchlić pupila.

 

§ 4
Informacje dodatkowe

1. Stanowiska pracy są zawsze dokładnie czyszczone po każdej wizycie. Sprzęt używany do pielęgnacji jest każdorazowo odkażany.

2. Wszelkie usługi wykonywane na życzenie Właściciela są równoznaczne z wykonywaniem ich na jego odpowiedzialność.

3. Korzystając z usług salonu wyrażają Państwo zgodę na używanie wizerunku pupila w celach reklamowych.