Opinie gości

Karolina Łukowska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Psilandia jest miejscem otaczającym pieski wspaniałą opieką Od momentu poznania Pana Marcina ani przez chwilę nie miałam obaw, czy wątpliwości co do jego kompetencji, jest człowiekiem odpowiedzialnym, opanowanym, a przez to wzbudzającym ogromne zaufanie. Nasz Antek nigdy nie spędził więcej niż pół dnia beze mnie, ale zdjęcia i filmiki wysyłane przez Pana Marcina sprawiły, że nie miałam poczucia winy ze względu na wyjazd – Antoś wcale nie czuł się osamotniony, a wręcz przeciwnie – w gronie innych piesków i Pana Marcina miał taką samą chęć do hasania i zabaw, jak zazwyczaj 🙂
Serdecznie polecam, nawet pieskom aktywnym, potrzebującym dużej dawki ruchu i rozładowania energii – Pan Marcin na pewno sprawi, że będą wniebowzięte ! :)”

Kazik Illukiewicz zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

 „To nie tylko wspanialy hotel, gdzie nasze pociechy czuja sie wspaniale.
Wspolna zabawa i spacery sprawiaja,ze psy sie zaprzyjazniaja i nie sa zbyt „radosne” wracajac do domu.
Wlasciciel hotelu podjal sie tresury naszej niesfornej, trudnej do utrzymania na spcerze ponad 50-cio kilogramowej terierki rosyjskiej. Atakowala kazdego psa tego na spacerze jak i tego za ogrodzeniem. Nie umiala spokojnie, nie ciagnac nas isc tam gdzie zamierzamy, starala sie sama wyznaczac trase spaceru.
Po dwoch miesiacach szkolenia mamy calkiem innego psa – tolerancyjny a nawet przyjazny do napotkanych psow, a tych szczekajacych zza ogrodzenia ignoruje. Spacer z nasza czarna jest teraz dla nas przyjemnoscia, gdy sie zatrzymujemy przysiada, gdy idziemy idzie kolo nogi. Rewelacja!!!
Teraz najwieksza przyjemnoscia dla niej to spotkania z pieskami w swietlicy.
Dziekujemy Panie Marcinie”

Kinga Górla zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Baardzo, baaardzo polecam Psilandię !
Moja 9 miesięczna Suczka, która jest istnym wulkanem energii – po kilku godzinach spędzonych w Psilandii jest ‚nieżywa’ 
Dodatkowo Pan Marcin w ciągu dnia wysyła zdjęcia / filmiki, na których można podpatrzeć swoją Pociechę jak psoci.. Swoją Drogą Przesympatyczny, Uśmiechnięty, radosny Facet, który wzbudza zaufanie – nie tylko człowieków. Psiutki także Go uwielbiają !!!  
Raz jeszcze bardzo polecam, zwłaszcza Niedowiarkom – świetlica/hotel dla Psów może być przyjemna, komfortowa i pełna psiej miłości !!! 

Maciek Marchwicki zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Pierwszy raz musiałem pozostawić mojego pupila w Hotelu dla psów. Ciesze sie, że już za pierwszym razem trafiliśmy do Pana Marcina ! Pixel otrzymał pokaźną dawkę ruchu i profesjonalną opiekę – a to w wszystko udokumentowane na zdjęciach i Video 🙂

Zadowolony i zmęczony pies to najlepsza rekomendacja. Na pewno skorzystamy po raz kolejny !”

Karolina Kierdaj zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Psie przedszkole to wspaniały pomysł. Moja suczka jest wybiegana, dużo się uczy od profesjonalnych opiekunów i przebywa z innymi czworonogami. Wszystkim wlascicielom piesków , którzy pracują lub moją z nimi problemy wychowawcze serdecznie polecam”

Marta Rant zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Myślę, że najlepszą oceną jest zachowanie Olafa 😉
Wprawdzie w hotelu spędził tylko dobę, ale intensywność doznań sprawiła, że „spał jak niemowlę”
Z obserwacji dostrzegam w jego zachowaniu nostalgię za nowo poznanymi kompanami.
Miejce przepełnione oddaniem i czułością do psów. Polecam wszystkim, którzy są zmuszeni „podrzucić dziecko” bo dziadkowie i inni członkowie rodziny nie mogą podjąć się opieki.
Dobra NIANIA! :)”

Małgorzata Złotnik zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„To miejsce to nie przechowalnia, ale prawdziwy hotel dla psów. Moja suczka Tora która pierwszy raz była oddana do hotelu czuła się tutaj cudownie. Długie spacery, domowe jedzenie, oraz kontakt z innymi psami dobrze na nią wpłynął Widać było że bardzo szybko zaprzyjaźniła się z Panem Marcinem w bardzo krótkim czasie. Gorąco polecam Psilandię wszystkim właścicielom czworonogów którzy pragną zapewnić komfortowe warunki swoim pupilom podczas swojej nieobecności.”

Ewa Warlewska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Jestem bardzo zadowolona z pobytu mojego beagla w Psilandii. Pan Marcin wysyłał nam codziennie parę zdjęć i filmiki, na których było widać jak Django świetnie się bawi z wielką gromadą psów i jakie ma super warunki do spania i odpoczynku (nie ma żadnych boksów i klatek, za to wygodne posłania i kanapy!). Psy są tam bezpieczne, cały czas ktoś nad nimi czuwa. Nawet w nocy psy są pod okiem kamery i gdy tylko coś niepokojącego się dzieje, pan Marcin może zainterweniować. Gdy przyjechaliśmy odebrać naszego psa, ten tylko zamerdał ogonem, ale nie widać było chęci wyjazdu z hotelu. Całą drogę do domu przespał, a w domu padł na posłanie i spał cały wieczór – a kto zna beagle ten wie, że są to psy nie do zmęczenia. 
Bardzo polecam!”

Gabriela Mincberger zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Bardzo dziękuje za opiekę nad Ivanem, po 10 dniach pobytu nie chciał wracać do domu 🙂 teraz szczęśliwy i zadowolony odpoczywa po wakacjach 🙂 Wspaniała atmosfera wspaniała opieka, pieski bardzo aktywnie spędzają czas, biegi spacery wycieczki rowerowe i samochodowe. Polecam!!!”

Karolina Wrzesień zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Serdecznie polecam Psilandię, piesek szczęśliwy i wymęczony wrócił do domu, mówił, że towarzystwo przednie  Wysyłane przez pana Marcina zdjęcia i filmy w trakcie pobytu w hotelu uspokajają i cieszą oko :)”

Karolina Berendt zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Bardzo dziekujemy za cudowne zajecie sie Kirą!!! Mogliśmy na wyjezdzie nie martwić sie i spokojnie wypoczywać. Dokumentacja filmowa i zdjeciowa upewniala nas w slusznosci naszegonwyboru. Polecam!!!”

Jagoda Barbara Zięba zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Rewelacja, nasza Figa zawsze po wizycie u p. Marcina wraca wymęczona, brudna i szczesliwa ?? polecamy w 100%, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Teraz będąc w Krakowie jest tylko 1 miejsce, gdzie nie boimy się zostawić Figi na psie wakacje ?dziękujemy za opiekę, mamy nadzieję, że do zobaczenia ! ?”

 

Mirka Polańska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Polecam wszystkim właścicielom czworonogów. Wspaniałe warunki dla naszych piesków i bardzo profesjonalna opieka. Pan Marcin nie tylko zapewnia świetną opiekę, służy też poradą, udziela przydatnych wskazówek. Nasz Robi na pewno tam jeszcze zagości!”

Piotrek Gębala zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Świetny hotel dla zwierząt! Ładnie, czysto, piesek zadowolony i wybiegany. Do tego zdjęcia z pobytu i miła, profesjonalna obsługa 🙂. Polecam!”

Irina Holovko zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Все супер!!!!!Polecam wszystkim!”

Marilin Perez-Mazan zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„U pana Marcina psy mają doskonałą opiekę, dużo spacerują i bawią się. Moja sunia wraca zawsze zrelaksowana i zadowolona po dniu spędzonym w Psilandi.”

Anna Wężyk zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Profesjonalizm na najwyższym poziomie 🙂 polecam gorąco Hotelik i przedszkole dla Naszych Pupili”

Sylwia Rutkowska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Pan Marcin jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Mój buldożek pokochał go od pierwszego dnia i czasami nie chce wracać do domu � pies jest zawsze zadbany i wybiegany. Jedyne na co ma ochotę po powrocie to spanie � Pan Marcin zawsze jest chętny doradzić jeżeli chodzi o wychowanie i tresurę. Bardzo polecam to miejsce dla Waszych pupilów.”

Andreas Cioska zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Our dog is in the best hands! Thank you for looking after Gandalf.”