Opinie gości

Karolina Łukowska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Psilandia jest miejscem otaczającym pieski wspaniałą opieką Od momentu poznania Pana Marcina ani przez chwilę nie miałam obaw, czy wątpliwości co do jego kompetencji, jest człowiekiem odpowiedzialnym, opanowanym, a przez to wzbudzającym ogromne zaufanie. Nasz Antek nigdy nie spędził więcej niż pół dnia beze mnie, ale zdjęcia i filmiki wysyłane przez Pana Marcina sprawiły, że nie miałam poczucia winy ze względu na wyjazd – Antoś wcale nie czuł się osamotniony, a wręcz przeciwnie – w gronie innych piesków i Pana Marcina miał taką samą chęć do hasania i zabaw, jak zazwyczaj 🙂
Serdecznie polecam, nawet pieskom aktywnym, potrzebującym dużej dawki ruchu i rozładowania energii – Pan Marcin na pewno sprawi, że będą wniebowzięte ! :)”

hotel dla psa 30

Kazik Illukiewicz zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

 „To nie tylko wspanialy hotel, gdzie nasze pociechy czuja sie wspaniale.
Wspolna zabawa i spacery sprawiaja,ze psy sie zaprzyjazniaja i nie sa zbyt „radosne” wracajac do domu.
Wlasciciel hotelu podjal sie tresury naszej niesfornej, trudnej do utrzymania na spcerze ponad 50-cio kilogramowej terierki rosyjskiej. Atakowala kazdego psa tego na spacerze jak i tego za ogrodzeniem. Nie umiala spokojnie, nie ciagnac nas isc tam gdzie zamierzamy, starala sie sama wyznaczac trase spaceru.
Po dwoch miesiacach szkolenia mamy calkiem innego psa – tolerancyjny a nawet przyjazny do napotkanych psow, a tych szczekajacych zza ogrodzenia ignoruje. Spacer z nasza czarna jest teraz dla nas przyjemnoscia, gdy sie zatrzymujemy przysiada, gdy idziemy idzie kolo nogi. Rewelacja!!!
Teraz najwieksza przyjemnoscia dla niej to spotkania z pieskami w swietlicy.
Dziekujemy Panie Marcinie”

hotel dla psa 37

Kinga Górla zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Baardzo, baaardzo polecam Psilandię !
Moja 9 miesięczna Suczka, która jest istnym wulkanem energii – po kilku godzinach spędzonych w Psilandii jest 'nieżywa’ 
Dodatkowo Pan Marcin w ciągu dnia wysyła zdjęcia / filmiki, na których można podpatrzeć swoją Pociechę jak psoci.. Swoją Drogą Przesympatyczny, Uśmiechnięty, radosny Facet, który wzbudza zaufanie – nie tylko człowieków. Psiutki także Go uwielbiają !!!  
Raz jeszcze bardzo polecam, zwłaszcza Niedowiarkom – świetlica/hotel dla Psów może być przyjemna, komfortowa i pełna psiej miłości !!! 

hotel dla psa 15

Anna Zaporowska-Starzak zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Gorąco polecam Psilandię wszystkim miłośnikom psów, a zwłaszcza tym, których czworonożni Przyjaciele mają problemy z socjalizacją. Pełen profesjonalizm, kompleksowa opieka, a przede wszystkim umiejętne, troskliwe i odpowiedzialne podejście do zwierzaka. Nasza Westie jeszcze kilka tygodni temu nie potrafiła przejść obojętnie obok innego czworonoga, miała problemy z powitaniem i tolerowaniem innych psów w pobliżu. Nie wspominając już o zabawie. Pierwsza, próbna wizyta w Psilandii była dla niej dość stresująca, mimo, że stado tam obecne nie robiło jej żadnej krzywdy i było pozytywnie nastawione. Shira nie potrafiła się przywitać, zupełnie nie dawała się obwąchać. Wystarczyły jednak dwa tygodnie regularnych wizyt w Psilandii i wszystko zmieniło się nie do poznania. Nasz piesek stał się towarzyski, nie unika kontaktów z innymi, potrafi się ładnie przywitać, jak coś jej nie pasuje to delikatnie daje znać, że nie życzy sobie bliższych kontaktów lub po prostu odchodzi w swoją stronę. Teraz wizyty na psich wybiegach czy spacery w miejscach licznie uczęszczanych przez psiaki to prawdziwa przyjemność. Z nieukrywaną radością obserwujemy metamorfozę naszego kochanego czworonoga. Rewelacja!!! Każda kolejna wizyta w Psilandii to dla Shirki wielka radość. Wraca wybiegana, zmęczona i szczęśliwa. Każdego dnia właściciel zapewnia psiakom odpowiednią dawkę ruchu i aktywności. A wszystko dokumentowane jest filmikami i zdjęciami, które regularnie trafiają do właścicieli. POLECAM !!!”

hotel dla psa 10

Magdalena Kaczmarska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Właśnie odebraliśmy przeszczęśliwego pieska po wczasach w Psilandii 🙂 Widziałam jak z daleka idzie wesoło z Panem Marcinem do nas i od razu wiedziałam, że było mu tam wspaniale 🙂 Zresztą codziennie otrzymywaliśmy mnóstwo zdjęć oraz filmików z Portosem, gdzie świetnie się bawi z innymi podopiecznymi, równie zadowolonymi. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do piesków. Portos z chęcią tam wróci:)”

hotel dla psa 6

Ania Szlachta zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

Bardzo polecamy Psilandię wszystkim właścicielom psiaków, którym zależy aby pupil spędzał cały czas na otwartej przestrzeni z innymi psami  nasza Inka była już drugi raz na kilkudniowym pobycie. Zawsze po psich wakacjach wraca bardzo zadowolona i odsypia kilka dni ciągłej zabawy z innymi pieskami. Dodatkowo pan Marcin wysyła w ciągu dnia zdjęcia i filmiki z psiej aktywności zarówno na terenie Psilandii jak i podczas wycieczek do pobliskich parków  i co najważniejsze przy drugim pobycie, kiedy tylko Inka zobaczyła pana Marcina szalała ze szczęścia 

hotel dla psa 5

Piotr Pierzak zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

Bardzo polecam, psią świetlicę jak i hotel. Moja suczka, choć zazwyczaj była najmniejsza w całym gronie podczas większości pobytów (chihuahua), bojaźliwa i mniej pewna siebie z początku, nabrała teraz pewności siebie, jest odważniejsza, nie ucieka już piskiem na wybiegach przed innymi większymi psami, tylko obwąchuje się dzielnie lub nawet potrafi się postawić dużemu psiakowi jeżeli nie ma ochoty na zabawę. Pan Marcin ma świetne podejście do psiaków, przy zapoznaniu uspokajał mnie chyba bardziej niż pieska! Mimo lokalizacji na drugim końcu miasta z chęcią korzystamy 

hotel dla psa 2

Angelika Saj zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

Psilandia to cudowne miejsce, które naszej chihuachua pomogło przełamać bariery w kontaktach z innymi psami. Super miejsce! Pan Marcin jest osoba bardzo kompetentną z odpowiednim podejściem do zwierząt! Z czystym sercem polecam! ???

hotel dla psa 2

Magdalena Czeladka zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Najlepsze miejsce dla Naszych czworonogów, mój pies nie chce wracać juz do domu!  dobra opieka, super kontakt z właścicielem, świetna domowa atmosfera. Polecam!! „

hotel dla psa 9

Sylwia Śniegula zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Gorąco polecam Psilandię !!! Jestem bardzo spokojna zostawiając tam mój gabarycik 😉 Zdjęcia oraz filmiki dopełniają całości zadowolenia. Polecam !!!”

hotel dla psa 1

Maciek Marchwicki zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Pierwszy raz musiałem pozostawić mojego pupila w Hotelu dla psów. Ciesze sie, że już za pierwszym razem trafiliśmy do Pana Marcina ! Pixel otrzymał pokaźną dawkę ruchu i profesjonalną opiekę – a to w wszystko udokumentowane na zdjęciach i Video 🙂

Zadowolony i zmęczony pies to najlepsza rekomendacja. Na pewno skorzystamy po raz kolejny !”

hotel dla psa 19

Karolina Kierdaj zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Psie przedszkole to wspaniały pomysł. Moja suczka jest wybiegana, dużo się uczy od profesjonalnych opiekunów i przebywa z innymi czworonogami. Wszystkim wlascicielom piesków , którzy pracują lub moją z nimi problemy wychowawcze serdecznie polecam”

hotel dla psa 18

Marta Rant zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Myślę, że najlepszą oceną jest zachowanie Olafa 😉
Wprawdzie w hotelu spędził tylko dobę, ale intensywność doznań sprawiła, że „spał jak niemowlę”
Z obserwacji dostrzegam w jego zachowaniu nostalgię za nowo poznanymi kompanami.
Miejce przepełnione oddaniem i czułością do psów. Polecam wszystkim, którzy są zmuszeni „podrzucić dziecko” bo dziadkowie i inni członkowie rodziny nie mogą podjąć się opieki.
Dobra NIANIA! :)”

hotel dla psa 32

Małgorzata Złotnik zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„To miejsce to nie przechowalnia, ale prawdziwy hotel dla psów. Moja suczka Tora która pierwszy raz była oddana do hotelu czuła się tutaj cudownie. Długie spacery, domowe jedzenie, oraz kontakt z innymi psami dobrze na nią wpłynął Widać było że bardzo szybko zaprzyjaźniła się z Panem Marcinem w bardzo krótkim czasie. Gorąco polecam Psilandię wszystkim właścicielom czworonogów którzy pragną zapewnić komfortowe warunki swoim pupilom podczas swojej nieobecności.”

hotel dla psa 29

Ewa Warlewska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Jestem bardzo zadowolona z pobytu mojego beagla w Psilandii. Pan Marcin wysyłał nam codziennie parę zdjęć i filmiki, na których było widać jak Django świetnie się bawi z wielką gromadą psów i jakie ma super warunki do spania i odpoczynku (nie ma żadnych boksów i klatek, za to wygodne posłania i kanapy!). Psy są tam bezpieczne, cały czas ktoś nad nimi czuwa. Nawet w nocy psy są pod okiem kamery i gdy tylko coś niepokojącego się dzieje, pan Marcin może zainterweniować. Gdy przyjechaliśmy odebrać naszego psa, ten tylko zamerdał ogonem, ale nie widać było chęci wyjazdu z hotelu. Całą drogę do domu przespał, a w domu padł na posłanie i spał cały wieczór – a kto zna beagle ten wie, że są to psy nie do zmęczenia. 
Bardzo polecam!”

hotel dla psa 17

Gabriela Mincberger zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Bardzo dziękuje za opiekę nad Ivanem, po 10 dniach pobytu nie chciał wracać do domu 🙂 teraz szczęśliwy i zadowolony odpoczywa po wakacjach 🙂 Wspaniała atmosfera wspaniała opieka, pieski bardzo aktywnie spędzają czas, biegi spacery wycieczki rowerowe i samochodowe. Polecam!!!”

hotel dla psa 33

Karolina Wrzesień zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Serdecznie polecam Psilandię, piesek szczęśliwy i wymęczony wrócił do domu, mówił, że towarzystwo przednie  Wysyłane przez pana Marcina zdjęcia i filmy w trakcie pobytu w hotelu uspokajają i cieszą oko :)”

hotel dla psa 20

Karolina Berendt zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Bardzo dziekujemy za cudowne zajecie sie Kirą!!! Mogliśmy na wyjezdzie nie martwić sie i spokojnie wypoczywać. Dokumentacja filmowa i zdjeciowa upewniala nas w slusznosci naszegonwyboru. Polecam!!!”

hotel dla psa 21

Jagoda Barbara Zięba zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Rewelacja, nasza Figa zawsze po wizycie u p. Marcina wraca wymęczona, brudna i szczesliwa!! polecamy w 100%, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Teraz będąc w Krakowie jest tylko 1 miejsce, gdzie nie boimy się zostawić Figi na psie wakacje ?dziękujemy za opiekę, mamy nadzieję, że do zobaczenia ! !

 
hotel dla psa 16
Anna Popiel zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

 

„Gorąco polecam Psilandie wszystkim, którzy poszukują hotelu dla swojego psiaka. Marcin opiekował się naszym 5 miesiecznym szczeniakiem przez tydzień i jestem przekonana, że Bimber bawił się lepiej od nas:) Stali bywalcy szybko go zaakceptowali, a codzienne fotorelacje i zdjecia dały nam pewność, że pies jest w dobrych rękach. „Kolonię” odsypiał dwa dni więc widać, że zabawy mu nie brakowało:) wkrótce na pewno wróci, tym razem na świetlicę”

hotel dla psa 8

Maciej Lewicki zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

Serdecznie dziękuje za opiekę nad moją sunią. Dziękuje za zdjęcia i filmiki  Pies wrócił cały, zdrowy i bardzo szczęśliwy. Widzę że trochę tęskniła przez pierwsze dni za psiakami z Psilandia 

hotel dla psa 3
 

Jestem pod wrażeniem tego co robi Pan Marcin. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku 🙂 Widać że psy go kochają 🙂 Mamy to szczęście że dzieli nas tylko jeden przystanek.

hotel dla psa

Mirka Polańska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Polecam wszystkim właścicielom czworonogów. Wspaniałe warunki dla naszych piesków i bardzo profesjonalna opieka. Pan Marcin nie tylko zapewnia świetną opiekę, służy też poradą, udziela przydatnych wskazówek. Nasz Robi na pewno tam jeszcze zagości!”

hotel dla psa 31

Sylwia Rutkowska zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Pan Marcin jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Mój buldożek pokochał go od pierwszego dnia i czasami nie chce wracać do domu 🙂 pies jest zawsze zadbany i wybiegany. Jedyne na co ma ochotę po powrocie to spanie 🙂 Pan Marcin zawsze jest chętny doradzić jeżeli chodzi o wychowanie i tresurę. Bardzo polecam to miejsce dla Waszych pupilów.”

hotel dla psa 11

Andreas Cioska zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Our dog is in the best hands! Thank you for looking after Gandalf.”

hotel dla psa 12

Piotrek Gębala zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Świetny hotel dla zwierząt! Ładnie, czysto, piesek zadowolony i wybiegany. Do tego zdjęcia z pobytu i miła, profesjonalna obsługa 🙂. Polecam!”

hotel dla psa 34

Irina Holovko zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Все супер!!!!!Polecam wszystkim!”

hotel dla psa 25

Marilin Perez-Mazan zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„U pana Marcina psy mają doskonałą opiekę, dużo spacerują i bawią się. Moja sunia wraca zawsze zrelaksowana i zadowolona po dniu spędzonym w Psilandi.”

hotel dla psa 27

Anna Wężyk zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Profesjonalizm na najwyższym poziomie 🙂 polecam gorąco Hotelik i przedszkole dla Naszych Pupili”

hotel dla psa 24

Dorota Ruta zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

Bardzo polecam! Super miejsce, extra Opiekun – idealne miejsce dla psa 

hotel dla psa 7

Aneta Biedroń zrecenzowała: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Cudowne miejsce pełne miłości do piesków ? zarówno Marcin jak i Paulina maja ogromne serca do psinek  nasz Homerek codziennie przebywa na świetlicy, kiedy my jesteśmy w pracy. Jak go zaprowadzamy to bardzo się cieszy i wraca wymeczony zabawa  polecam ???”

Adrian Kukla zrecenzował: Psilandia – Hotel dla psów Kraków

„Niesamowite miejsce ! super warunki i cudowna atmosfera. Marcin to człowiek który każdego psiaka traktuje jak własne dziecko. Mój Nikoś uwielbia tam przyjeżdżać, szczerze Polecam !”

Paulina Zasada poleca: Psilandia – hotel dla psów Kraków

„Nasze psy za każdym razem wracają z hotelu zadowolone i wybiegane. Pan Marcin ma bardzo dobre podejście do psów. Bardzo polecam