Hotel dla psów Kraków

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Oferuje nam bezwarunkową miłość, prosząc jedynie w zamian o czułość i dach nad głową. Dlaczego psy nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka? Ponieważ dzięki nim świat nabiera barw! Wierny, oddany człowiekowi do granic możliwości. Bezinteresowny i kochający – taki jest Twój pies.

Czujesz, że przez nadmiar obowiązków, nie masz już wystarczającego czasu dla pupila? Myśl o zostawieniu psiaka samego na cały dzień napawa Cię niepokojem? A może to już czas, by Twój kochany czworonóg miał bezpieczne warunki do socjalizacji? Nasz hotel dla psów nie może się doczekać, by poznać Twojego pieska!

HOTEL DLA PSÓW KRAKÓW – PSILANDIA

Musisz gdzieś szybko wyjechać, a rodzina nie może przypilnować Twojego psa? Pies z niepokojem czeka na Twój powrót z pracy? Idealnym rozwiązaniem jest hotel dla psów. Kraków słynie z malowniczych terenów, gdzie spacer dla czworonoga to czysta przyjemność! Z przyjemnością zaangażujemy się w opiekę nad Twoim pupilem.

Zadzwoń i umów się na spotkanie zapoznawcze oraz dzień próbny. Nasz hotel dla psa dołoży wszelkich starań, aby pupil poczuł się jak u siebie w domu. Zostawiając psa pod naszą opieką możesz być spokojny. Opinie naszych klientów mówią same za siebie. Odwiedź naszą stronę w serwisie Facebook i przekonaj się jak oceniają nasz psi hotel.

Należy pamiętać o tym, że nie każdy pies jest stworzony do przebywania w takim miejscu jak nasz hotel. Dla nas najważniejsze jest to, by Twój pupil czuł się bezpiecznie. Dlatego proponujemy dzień próbny, abyśmy wspólnie mogli ocenić, czy Twój czworonóg będzie się czuł u nas dobrze.

Nie martw się, jeśli masz psa z nadmiarem energii albo przeciwnie, typowego kanapowca. Uwielbiamy spacery ze zwierzakami, a kanap do wypoczynku u nas nie brakuje!

PRZEDSZKOLE I ŚWIETLICA DLA PSÓW

Prowadzimy również przedszkole i świetlicę, gdzie możesz zostawić psiaka, gdy musisz iść do pracy. Nie skazuj pupila na całodniową samotność! U nas spędzi niezapomniany czas z innymi psimi kolegami. Pies po dniu spędzonym w przedszkolu będzie zrelaksowany i zmęczony, a przede wszystkim szczęśliwy.

Tu jesteśmy

Psi hotel – dołącz do nas na facebook’u.